Programma

Hieronder zie je het programma voor veld en zaal voor de komende 2 weken. De gegevens in dit overzicht worden regelmatig bijgewerkt via een koppeling met het systeem van de KNVB.

 

Datum Tijd Thuis Uit Info
6 okt 20:10 rksv DCG 8 (zaal) asv LEBO 14 (zaal)
7 okt 19:15 Vedette zvv / De Remise 4 (zaal) rksv DCG 11 (zaal)
7 okt 20:10 rksv DCG 2 (zaal) VNS United 7 (zaal)
7 okt 20:55 rksv DCG 3 (zaal) TOB Rksv 28 (zaal)
8 okt 8:30 SDZ JO13-6 rksv DCG JO13-4
8 okt 8:30 Zeeburgia avv JO9-4 rksv DCG JO9-2
8 okt 8:45 Spaarnwoude JO8-1JM rksv DCG JO8-3
8 okt 8:45 Volendam MO13-1 (9-tal) rksv DCG MO13-2
8 okt 9:00 rksv DCG JO13-1 KFC JO13-1
8 okt 9:00 rksv DCG JO12-2 ASV Arsenal JO12-1
8 okt 9:00 rksv DCG JO12-3 AGB JO12-1
8 okt 9:00 rksv DCG JO11-1 Swift JO11-1
8 okt 9:00 rksv DCG JO11-2 SCPB'22 JO11-3
8 okt 9:00 Nieuw Sloten sv JO11-1 rksv DCG JO11-4
8 okt 9:00 VVA/Spartaan JO11-5 rksv DCG JO11-5
8 okt 9:00 rksv DCG JO9-1 Koninklijke HFC JO9-2
8 okt 9:00 AGB JO9-2 rksv DCG JO9-5
8 okt 9:00 rksv DCG JO8-1 Swift JO8-2
8 okt 9:00 rksv DCG JO8-4 vv Zwanenburg JO8-2
8 okt 9:00 rksv DCG JO8-6 SDZ JO8-6
8 okt 9:45 AFC JO8-3 rksv DCG JO8-2
8 okt 10:15 rksv DCG JO10-1 AGB JO10-1
8 okt 10:15 rksv DCG JO10-6JM DSK JO10-1
8 okt 10:15 rksv DCG JO9-3 UNO vv JO9-2
8 okt 10:15 rksv DCG JO9-4 ZSGOWMS JO9-3
8 okt 10:30 DSS JO12-5 rksv DCG JO12-4
8 okt 10:45 AFC 34 JO14-1 rksv DCG JO14-1
8 okt 10:45 SCPB'22 JO12-1 rksv DCG JO12-1
8 okt 11:30 rksv DCG JO13-2 HBC JO13-2
8 okt 11:30 rksv DCG JO12-5 VVA/Spartaan JO12-4
8 okt 11:30 rksv DCG JO11-3 IVV JO11-2
8 okt 11:30 rksv DCG MO13-1 RODA '23 Rksv MO13-1
8 okt 11:45 rksv DCG JO10-2 SDZ JO10-1
8 okt 11:45 rksv DCG JO10-3 ZSGOWMS JO10-1
8 okt 11:45 rksv DCG JO10-4 SDZ JO10-4
8 okt 11:45 rksv DCG JO10-5 SDZ JO10-6
8 okt 12:00 AGB JO18-1 rksv DCG JO18-1
8 okt 12:00 SDZ JO17-1 rksv DCG JO17-1
8 okt 12:30 Waterwijk asc JO16-1 rksv DCG JO16-1
8 okt 12:30 Volendam (rkav) JO15-2 rksv DCG JO15-1
8 okt 13:00 Sporting Martinus JO8-8 rksv DCG JO8-5
8 okt 14:00 rksv DCG 35+1 AGB 35+1
8 okt 14:00 rksv DCG MO17-1 Meer De sv. MO17-1
8 okt 14:30 rksv DCG O23-1 Purmersteijn O23-2
9 okt 10:00 rksv DCG 3 (zon) Atletico Club Amsterdam 4 (zon)
9 okt 11:00 Soest SO 2 (zon) rksv DCG 2 (zon)
9 okt 11:30 Buitenveldert sc. 4 (zon) rksv DCG 4 (zon)
9 okt 14:30 DIOS sv. 1 (zon) rksv DCG 1 (zon)
10 okt 21:00 FC Aman 2 (zaal) rksv DCG 6 (zaal)
12 okt 19:15 rksv DCG 4 (zaal) MGT Jongeren zvv 2 (zaal)
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!