Cookie beleid DCG

De website van DCG is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies. Hieronder de cookies waar we je toestemming voor nodig hebben. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

5e klasse 09

Datum Thuis Uit Uitslag
17-05-2024 DVVA csv. 2 (zaal) ASV Arsenal 6 (zaal) -
17-05-2024 KDO sv 2 (zaal) rksv DCG 3 (zaal) 5 - 1
17-05-2024 Plein83 9 (zaal) Dijk De asv 1 (zaal) 5 - 0
15-05-2024 Atletico Club Amsterdam 5 (zaal) VNS United 7 (zaal) 3 - 3
15-05-2024 KDO sv 4 (zaal) KDO sv 3 (zaal) 19 - 4
15-05-2024 Golden Stars FC 8 (zaal) Legmeervogels 4 (zaal) 8 - 13
15-05-2024 UBA Sport z.v.v. 1 (zaal) ASV Arsenal 4 (zaal) 8 - 2
10-05-2024 Legmeervogels 4 (zaal) Plein83 9 (zaal) 2 - 5
10-05-2024 KDO sv 3 (zaal) Atletico Club Amsterdam 5 (zaal) 17 - 1
10-05-2024 VNS United 7 (zaal) UBA Sport z.v.v. 1 (zaal) 10 - 8
08-05-2024 ASV Arsenal 4 (zaal) Golden Stars FC 8 (zaal) 7 - 3
08-05-2024 Dijk De asv 1 (zaal) DVVA csv. 2 (zaal) 10 - 2
08-05-2024 ASV Arsenal 6 (zaal) KDO sv 2 (zaal) -
08-05-2024 rksv DCG 3 (zaal) KDO sv 4 (zaal) 4 - 0
01-05-2024 VNS United 7 (zaal) rksv DCG 3 (zaal) 2 - 2
19-04-2024 KDO sv 2 (zaal) DVVA csv. 2 (zaal) 3 - 0
19-04-2024 Legmeervogels 4 (zaal) VNS United 7 (zaal) 0 - 1
19-04-2024 KDO sv 4 (zaal) Plein83 9 (zaal) 0 - 4
17-04-2024 Golden Stars FC 8 (zaal) rksv DCG 3 (zaal) 5 - 11
17-04-2024 Atletico Club Amsterdam 5 (zaal) Dijk De asv 1 (zaal) -
17-04-2024 UBA Sport z.v.v. 1 (zaal) ASV Arsenal 6 (zaal) 15 - 7
12-04-2024 DVVA csv. 2 (zaal) KDO sv 4 (zaal) 6 - 10
12-04-2024 KDO sv 3 (zaal) VNS United 7 (zaal) 1 - 8
12-04-2024 KDO sv 2 (zaal) Legmeervogels 4 (zaal) 4 - 4
12-04-2024 Plein83 9 (zaal) Atletico Club Amsterdam 5 (zaal) 7 - 1
10-04-2024 rksv DCG 3 (zaal) ASV Arsenal 4 (zaal) 4 - 2
10-04-2024 ASV Arsenal 6 (zaal) Golden Stars FC 8 (zaal) 5 - 7
10-04-2024 Dijk De asv 1 (zaal) UBA Sport z.v.v. 1 (zaal) 2 - 9
05-04-2024 ASV Arsenal 4 (zaal) ASV Arsenal 6 (zaal) 11 - 0
05-04-2024 Legmeervogels 4 (zaal) KDO sv 3 (zaal) 4 - 1
05-04-2024 KDO sv 4 (zaal) KDO sv 2 (zaal) 10 - 4
03-04-2024 Golden Stars FC 8 (zaal) Dijk De asv 1 (zaal) 4 - 3
03-04-2024 Atletico Club Amsterdam 5 (zaal) DVVA csv. 2 (zaal) 1 - 4
03-04-2024 UBA Sport z.v.v. 1 (zaal) Plein83 9 (zaal) 5 - 2
22-03-2024 Plein83 9 (zaal) Golden Stars FC 8 (zaal) 5 - 3
22-03-2024 KDO sv 2 (zaal) Atletico Club Amsterdam 5 (zaal) 6 - 3
22-03-2024 KDO sv 4 (zaal) Legmeervogels 4 (zaal) 2 - 6
22-03-2024 DVVA csv. 2 (zaal) UBA Sport z.v.v. 1 (zaal) 2 - 9
20-03-2024 rksv DCG 3 (zaal) KDO sv 3 (zaal) 6 - 1
20-03-2024 ASV Arsenal 6 (zaal) VNS United 7 (zaal) 2 - 18
20-03-2024 Dijk De asv 1 (zaal) ASV Arsenal 4 (zaal) 3 - 2
15-03-2024 ASV Arsenal 4 (zaal) Plein83 9 (zaal) 0 - 6
15-03-2024 KDO sv 3 (zaal) ASV Arsenal 6 (zaal) 7 - 4
15-03-2024 Legmeervogels 4 (zaal) rksv DCG 3 (zaal) 2 - 0
13-03-2024 Atletico Club Amsterdam 5 (zaal) KDO sv 4 (zaal) -
13-03-2024 UBA Sport z.v.v. 1 (zaal) KDO sv 2 (zaal) 4 - 4
13-03-2024 Golden Stars FC 8 (zaal) DVVA csv. 2 (zaal) 1 - 5
08-03-2024 Plein83 9 (zaal) VNS United 7 (zaal) 5 - 5
08-03-2024 DVVA csv. 2 (zaal) ASV Arsenal 4 (zaal) 8 - 3
08-03-2024 KDO sv 4 (zaal) UBA Sport z.v.v. 1 (zaal) 5 - 2
08-03-2024 KDO sv 2 (zaal) Golden Stars FC 8 (zaal) 5 - 4
06-03-2024 Dijk De asv 1 (zaal) KDO sv 3 (zaal) 5 - 3
06-03-2024 ASV Arsenal 6 (zaal) rksv DCG 3 (zaal) 3 - 7
06-03-2024 Atletico Club Amsterdam 5 (zaal) Legmeervogels 4 (zaal) 4 - 4
01-03-2024 KDO sv 3 (zaal) Plein83 9 (zaal) 1 - 9
01-03-2024 ASV Arsenal 4 (zaal) KDO sv 2 (zaal) 4 - 6
01-03-2024 Legmeervogels 4 (zaal) ASV Arsenal 6 (zaal) -
01-03-2024 VNS United 7 (zaal) DVVA csv. 2 (zaal) 11 - 4
28-02-2024 Golden Stars FC 8 (zaal) KDO sv 4 (zaal) -
28-02-2024 Golden Stars FC 8 (zaal) KDO sv 4 (zaal) 3 - 9
28-02-2024 UBA Sport z.v.v. 1 (zaal) Atletico Club Amsterdam 5 (zaal) 5 - 5
28-02-2024 rksv DCG 3 (zaal) Dijk De asv 1 (zaal) 6 - 1
21-02-2024 rksv DCG 3 (zaal) KDO sv 2 (zaal) 9 - 4
09-02-2024 KDO sv 2 (zaal) VNS United 7 (zaal) 2 - 10
09-02-2024 Plein83 9 (zaal) rksv DCG 3 (zaal) 5 - 3
09-02-2024 DVVA csv. 2 (zaal) KDO sv 3 (zaal) 6 - 7
07-02-2024 Dijk De asv 1 (zaal) ASV Arsenal 6 (zaal) 1 - 0
07-02-2024 Atletico Club Amsterdam 5 (zaal) Golden Stars FC 8 (zaal) 6 - 8
07-02-2024 KDO sv 4 (zaal) ASV Arsenal 4 (zaal) 7 - 1
07-02-2024 UBA Sport z.v.v. 1 (zaal) Legmeervogels 4 (zaal) 3 - 5
02-02-2024 Legmeervogels 4 (zaal) Dijk De asv 1 (zaal) 2 - 0
02-02-2024 VNS United 7 (zaal) KDO sv 4 (zaal) 3 - 0
02-02-2024 ASV Arsenal 4 (zaal) Atletico Club Amsterdam 5 (zaal) 2 - 7
02-02-2024 KDO sv 3 (zaal) KDO sv 2 (zaal) 4 - 6
31-01-2024 Golden Stars FC 8 (zaal) UBA Sport z.v.v. 1 (zaal) 12 - 6
31-01-2024 ASV Arsenal 6 (zaal) Plein83 9 (zaal) 3 - 7
31-01-2024 rksv DCG 3 (zaal) DVVA csv. 2 (zaal) 8 - 3
26-01-2024 Dijk De asv 1 (zaal) Plein83 9 (zaal) 0 - 0
26-01-2024 Legmeervogels 4 (zaal) Golden Stars FC 8 (zaal) 7 - 3
26-01-2024 VNS United 7 (zaal) Atletico Club Amsterdam 5 (zaal) 12 - 2
26-01-2024 ASV Arsenal 6 (zaal) DVVA csv. 2 (zaal) 5 - 7
26-01-2024 KDO sv 3 (zaal) KDO sv 4 (zaal) 5 - 7
19-01-2024 KDO sv 4 (zaal) rksv DCG 3 (zaal) 1 - 2
19-01-2024 DVVA csv. 2 (zaal) Dijk De asv 1 (zaal) 2 - 5
19-01-2024 KDO sv 2 (zaal) ASV Arsenal 6 (zaal) 6 - 1
19-01-2024 Plein83 9 (zaal) Legmeervogels 4 (zaal) 5 - 4
17-01-2024 Atletico Club Amsterdam 5 (zaal) KDO sv 3 (zaal) 4 - 6
17-01-2024 Golden Stars FC 8 (zaal) ASV Arsenal 4 (zaal) 6 - 5
17-01-2024 UBA Sport z.v.v. 1 (zaal) VNS United 7 (zaal) 3 - 7
12-01-2024 KDO sv 2 (zaal) Dijk De asv 1 (zaal) 6 - 3
12-01-2024 KDO sv 3 (zaal) Golden Stars FC 8 (zaal) 6 - 4
12-01-2024 Legmeervogels 4 (zaal) ASV Arsenal 4 (zaal) 7 - 1
12-01-2024 VNS United 7 (zaal) ASV Arsenal 6 (zaal) 11 - 3
12-01-2024 Plein83 9 (zaal) KDO sv 4 (zaal) 9 - 2
10-01-2024 Atletico Club Amsterdam 5 (zaal) rksv DCG 3 (zaal) 4 - 11
20-12-2023 Golden Stars FC 8 (zaal) ASV Arsenal 6 (zaal) 6 - 8
20-12-2023 ASV Arsenal 4 (zaal) UBA Sport z.v.v. 1 (zaal) 3 - 3
20-12-2023 Plein83 9 (zaal) KDO sv 2 (zaal) 8 - 1
15-12-2023 ASV Arsenal 4 (zaal) Legmeervogels 4 (zaal) 0 - 3
15-12-2023 KDO sv 3 (zaal) UBA Sport z.v.v. 1 (zaal) 3 - 3
15-12-2023 VNS United 7 (zaal) Golden Stars FC 8 (zaal) 22 - 2
15-12-2023 Plein83 9 (zaal) DVVA csv. 2 (zaal) 13 - 4
13-12-2023 Dijk De asv 1 (zaal) KDO sv 2 (zaal) 7 - 3
13-12-2023 rksv DCG 3 (zaal) Atletico Club Amsterdam 5 (zaal) 6 - 2
13-12-2023 ASV Arsenal 6 (zaal) KDO sv 4 (zaal) 3 - 10
08-12-2023 KDO sv 2 (zaal) Plein83 9 (zaal) 4 - 8
08-12-2023 Legmeervogels 4 (zaal) DVVA csv. 2 (zaal) 3 - 0
08-12-2023 ASV Arsenal 4 (zaal) VNS United 7 (zaal) 2 - 7
06-12-2023 KDO sv 4 (zaal) Dijk De asv 1 (zaal) 10 - 2
06-12-2023 Golden Stars FC 8 (zaal) KDO sv 3 (zaal) 4 - 6
06-12-2023 UBA Sport z.v.v. 1 (zaal) rksv DCG 3 (zaal) 2 - 5
01-12-2023 DVVA csv. 2 (zaal) KDO sv 2 (zaal) 6 - 4
01-12-2023 Dijk De asv 1 (zaal) Atletico Club Amsterdam 5 (zaal) 7 - 4
01-12-2023 KDO sv 3 (zaal) ASV Arsenal 4 (zaal) 5 - 0
01-12-2023 VNS United 7 (zaal) Legmeervogels 4 (zaal) 6 - 2
01-12-2023 ASV Arsenal 6 (zaal) UBA Sport z.v.v. 1 (zaal) 5 - 3
27-11-2023 rksv DCG 3 (zaal) Golden Stars FC 8 (zaal) 3 - 4
22-11-2023 Dijk De asv 1 (zaal) KDO sv 4 (zaal) 1 - 7
22-11-2023 rksv DCG 3 (zaal) UBA Sport z.v.v. 1 (zaal) 9 - 2
22-11-2023 ASV Arsenal 6 (zaal) Atletico Club Amsterdam 5 (zaal) 8 - 6
17-11-2023 ASV Arsenal 4 (zaal) rksv DCG 3 (zaal) 1 - 6
17-11-2023 Golden Stars FC 8 (zaal) ASV Arsenal 6 (zaal) -
17-11-2023 Atletico Club Amsterdam 5 (zaal) Plein83 9 (zaal) 5 - 14
17-11-2023 KDO sv 4 (zaal) DVVA csv. 2 (zaal) 16 - 3
17-11-2023 Legmeervogels 4 (zaal) KDO sv 2 (zaal) 4 - 0
17-11-2023 VNS United 7 (zaal) KDO sv 3 (zaal) 8 - 3
17-11-2023 UBA Sport z.v.v. 1 (zaal) Dijk De asv 1 (zaal) -
10-11-2023 DVVA csv. 2 (zaal) Atletico Club Amsterdam 5 (zaal) 0 - 3
10-11-2023 KDO sv 3 (zaal) Legmeervogels 4 (zaal) 0 - 7
10-11-2023 KDO sv 2 (zaal) KDO sv 4 (zaal) 3 - 11
03-11-2023 ASV Arsenal 4 (zaal) Dijk De asv 1 (zaal) 0 - 5
03-11-2023 Atletico Club Amsterdam 5 (zaal) KDO sv 2 (zaal) 3 - 0
03-11-2023 KDO sv 3 (zaal) rksv DCG 3 (zaal) 2 - 4
03-11-2023 Legmeervogels 4 (zaal) KDO sv 4 (zaal) 1 - 6
25-10-2023 ASV Arsenal 6 (zaal) ASV Arsenal 4 (zaal) 5 - 3
25-10-2023 Dijk De asv 1 (zaal) Golden Stars FC 8 (zaal) 1 - 3
25-10-2023 Plein83 9 (zaal) UBA Sport z.v.v. 1 (zaal) 5 - 2
20-10-2023 Plein83 9 (zaal) ASV Arsenal 4 (zaal) 7 - 1
20-10-2023 DVVA csv. 2 (zaal) Golden Stars FC 8 (zaal) 3 - 4
20-10-2023 Legmeervogels 4 (zaal) UBA Sport z.v.v. 1 (zaal) 6 - 2
18-10-2023 rksv DCG 3 (zaal) VNS United 7 (zaal) 5 - 2
13-10-2023 KDO sv 4 (zaal) Atletico Club Amsterdam 5 (zaal) 3 - 5
13-10-2023 Dijk De asv 1 (zaal) VNS United 7 (zaal) 1 - 6
13-10-2023 KDO sv 2 (zaal) UBA Sport z.v.v. 1 (zaal) 5 - 4
09-10-2023 rksv DCG 3 (zaal) Legmeervogels 4 (zaal) 0 - 1
06-10-2023 Legmeervogels 4 (zaal) Atletico Club Amsterdam 5 (zaal) 9 - 3
06-10-2023 ASV Arsenal 4 (zaal) DVVA csv. 2 (zaal) 7 - 4
06-10-2023 VNS United 7 (zaal) Plein83 9 (zaal) 5 - 1
06-10-2023 KDO sv 3 (zaal) Dijk De asv 1 (zaal) 1 - 4
04-10-2023 rksv DCG 3 (zaal) ASV Arsenal 6 (zaal) 6 - 3
04-10-2023 Golden Stars FC 8 (zaal) KDO sv 2 (zaal) 9 - 6
04-10-2023 UBA Sport z.v.v. 1 (zaal) KDO sv 4 (zaal) 4 - 7
29-09-2023 DVVA csv. 2 (zaal) VNS United 7 (zaal) 3 - 9
29-09-2023 KDO sv 2 (zaal) ASV Arsenal 4 (zaal) 9 - 6
29-09-2023 Plein83 9 (zaal) KDO sv 3 (zaal) 5 - 3
27-09-2023 Atletico Club Amsterdam 5 (zaal) UBA Sport z.v.v. 1 (zaal) 10 - 3
27-09-2023 ASV Arsenal 6 (zaal) Legmeervogels 4 (zaal) 4 - 7
27-09-2023 KDO sv 4 (zaal) Golden Stars FC 8 (zaal) 13 - 2
27-09-2023 Dijk De asv 1 (zaal) rksv DCG 3 (zaal) 2 - 6
22-09-2023 ASV Arsenal 4 (zaal) KDO sv 4 (zaal) 1 - 7
22-09-2023 KDO sv 3 (zaal) DVVA csv. 2 (zaal) 6 - 6
22-09-2023 VNS United 7 (zaal) KDO sv 2 (zaal) 11 - 5
20-09-2023 rksv DCG 3 (zaal) Plein83 9 (zaal) 4 - 3
15-09-2023 DVVA csv. 2 (zaal) rksv DCG 3 (zaal) 1 - 5
15-09-2023 Plein83 9 (zaal) ASV Arsenal 6 (zaal) 6 - 2
15-09-2023 KDO sv 2 (zaal) KDO sv 3 (zaal) 4 - 1
13-09-2023 Atletico Club Amsterdam 5 (zaal) ASV Arsenal 4 (zaal) 7 - 3
13-09-2023 Dijk De asv 1 (zaal) Legmeervogels 4 (zaal) 1 - 5
13-09-2023 UBA Sport z.v.v. 1 (zaal) Golden Stars FC 8 (zaal) 5 - 6
Knipperend weergegeven uitslag betreft een tussenstand
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!